Hotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS
Hotel APARTHOTEL AMADEUS ubytování Praha 3 Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel APARTHOTEL AMADEUS / Praha 3

Hotel Amadeus v Praze se nachází v blízkosti centra města ve čtvrti Žižkov, pouhé tři stanice MHD od Václavského náměstí. Hotel Amadeus v Praze nabízí ubytování v Praze ve dvou budovách propojených chodbou s jedním vstupem do společné recepce.

Hotel Amadeus v Praze ubytování
Třípodlažní část hotelu Amadeus v Praze nabízí převážně dvoulůžkové pokoje. Některé pokoje jsou přístupné z pavlače – specialita starších domů v této oblasti Prahy. Hotel Amadeus je spojení nově postavené budovy (v roce 1999) a zrekonstruované klasické budovy městské části v Praze. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha), TV se satelitem a telefonem s přímou provolbou. Některé apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, ledničkou a elektrickou varnou deskou. Pokoje hotelové části nové budovy směrem na terasu mají balkon.

Hotel Amadeus ubytování v Praze služby
Hotel Amadeus v Praze nabízí svým hostům stálou recepční službu, pronájem trezorů, prodej základních hygienických potřeb, dárkových předmětů, transferů a okružních jízd, směnárna. Možnost bezplatného internetu přes vlastní pc - wifi pokrytí. Ve slunných dnech lze využít posezení na terase v atriu hotelu v 1.patře. V přízemí budovy je možno po předchozím objednání využít za poplatek krytá garážová stání.

Ubytování v Praze hotel Amadeus gastronomie
Budete příjemně překvapeni rozsahem nabídky hotelu Amadeus v Praze, ve které Vám budou nabízen výběr z mezinárodní a české kuchyně, citlivě doplněný nabídkou dalších specialit a výběrem českých a světových vín. Hotelový tým je připraven splnit vaše přání do posledního detailu a vy si tak můžete vychutnat příjemně strávené odpoledne, či večer.

Ubytování hotel Amadeus v Praze okolí
Praha je také městem zábavy. Celoročně zde probíhají tisíce akcí. Jsou zde vynikající restaurace, diskotéky, bary, kluby, vinárny, kavárny, tančírny společenských tanců a další podniky a možnosti jak se pobavit. Můžete zde nakupovat v tisících obchůdků, obchodů a nákupních center. Příznivé jsou zde ceny základních potravin a věcí denní potřeby. Naleznete zde hustou síť občerstvení evropské úrovně.
Hotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 3 APARTHOTEL AMADEUS - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com